HAKKIMIZDA

Tarihi yarımadada bulunan Romeo Hotel’de geleneksel Türk misafirperverliği ve modern hizmet anlayışıyla harmanlanmış benzersiz bir konaklama imkanı bulacaksınız. İstanbul’un eşsiz güzellikteki tarihi dokusuna ve turistik mekanlarına yürüme mesafesindeki otelimizde 3 adet Suit, 24 adet Double Deluxe olmak üzere gelişmiş modern sistemlerle donatılmış konforlu odalar sizleri bekliyor.

 

Romeo Hotel yalnızca odalarıyla ve sunduğu hizmetle değil aynı zamanda yer aldığı bölge itibarıyla da misafirlerine ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyor. Tarihi yarımadadaki dünyaca ünlü saray ve müzelerin yakınında olan otelimiz, Sultanahmet, Sirkeci, Beyazıt, Fatih, Şehzadebaşı semtlerinin tam orta noktasındadır. Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Arkeoloji Müzeleri, Türk İslam Eserleri Müzesi gibi eşsiz güzellikteki tarihi ve kültürel varlıklarımıza olduğu gibi Historia Alışveriş Merkezi gibi önemli alışveriş noktalarına da yürüyüş mesafesindedir. Aynı zamanda otelimizin hemen önünde yer alan Aksaray Metro Durağı’nı kullanarak hiç yorulmadan İstanbul’un modern yüzüne kısa sürede ulaşabilir, geniş metro ağıyla istediğiniz yerleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Geleneksel Türk misafirperverliği, konfor, kaliteli ve deneyimli hizmet anlayışı ile sizleri otelimizde ağırlamaktan şeref duyacağız.

 

 

 

Copyright All Right Reserved.

İskenderpaşa Mah. Ahmediye Cad. No:2/1 Fatih / İSTANBUL / TURKEY

Tel: +90 212 521 04 00  info@hotelromeo.com.tr